-->
Hediyelik iyilik dünyasına hoşgeldiniz!..
img

KARGO VE İADE


ÖDEME BİLGİLERİ


Sipariş esnasında ödeme sayfasında karşınıza çıkan Online Kredi Kartı ile ödeme ve Banka Havalesi/EFT seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Havale/ EFT seçeneğini seçtiğinizde altta çıkan hesap bilgilerine ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır. Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

TESLİMAT BİLGİLERİ


Hediye kutularınızın teslimatı ile ilgili partner firmamız Sürat Kargo ile çalışılmaktadır. 13:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün, 13:00’dan sonra verilen siparişleri ertesi iş günü kargoya veriyoruz. Saat 13:00’a kadar verdiğiniz İstanbul içi siparişleriniz, olağanüstü haller dışında ertesi iş günü adrese teslim edilir. Diğer illerimiz için teslim süresi şehir merkezleri için 2 iş günü, şehir dışı noktalar için 3 iş günüdür. Standart kargo gönderimlerinde aynı gün içinde ve hafta sonu teslimat yapılmamaktadır. Sürat Kargo dağıtım saatleri 09.00-18.00 arasındadır. Bu saatler aralığında belli bir saatte teslimat talebi kargo şirketi tarafından kabul edilmemektedir.

İLERİ TARİHLİ TESLİMAT


Hediye kutunuzun normal gönderim tarihleri dışında ileri bir tarihte gönderilmesini istiyorsanız, Teslimat Detayları sayfasında ileri tarihli teslimat seçeneğinden gönderilmesini istediğiniz tarihi seçebilirsiniz.
Siparişiniz hazırlanıp gönderi yapıldıktan sonra SMS ve E-posta yoluyla bir online takip numarası gönderilmektedir .SMS ile bilgilendirme için hesabınızı oluştururken telefon numaranızı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Bu takip numarasını siparişlerim sayfanda da bulabilirsin. Anasayfadaki sipariş takip bölümünden veya Sürat Kargo internet sitesinden kutunun takibini, bu numarayı kullanarak yapabilirsin.

AYNI GÜN TESLİMAT


İstanbul içi saat 16.00’ya kadar vereceğiniz tüm siparişlerinizi aynı gün teslim edebiliyoruz, bunun için sipariş adımında teslimat bilgileri kısmında kargo bilgileri başlığı altındaki “İstanbul Aynı Gün Teslimat” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Göndereceğiniz mesafeye göre ücretlendirme yapılmaktadır.

DİNİ VE RESMİ BAYRAMLARDA TESLİMAT


Partner firma olarak Sürat Kargo ile çalıştığımızdan ve resmi tatillerde kapalı olmalarından ötürü, dini bayram ve resmi tatillerde gönderimimiz bulunmamaktadır.


totop
totop
Ürün karşılaştırma listesine eklendi.
Karşılaştırma tablosuna git.
Ürün karşılaştırma listesine eklendi.
Ürün sepete ekleme

Promise Figurine

Adet:

Kutu İçindeki Ürünler: Kutu İçindeki Ürünler:

Notunuzu Ekleyin

Kutu İçindeki Ürünler: Kutu İçindeki Ürünler: